Ukończyłem Warszawską Akademię Medyczną w roku 2003. Jestem członkiem Europejskiego towarzystwa endodntycznego, Polskiego towarzystwa endodontycznego i Amerykańskiego towarzystwa endodontyczncgo. a także wieloletnim wykładowcą międzynarodowym i autorem wielu artykułów w prasie medycznej. Moją pasją jest fotografia endodontvczna. Od 2004 roku prowadzę prywatną wielostanowiskową praktykę stomatologiczną skupiając się głównie na endodoncji (głównie leczenie przypadków powikłanych), odbudowach zębów i zastosowaniem laserów w endodoncji i stomatologii odtwórczej. 

W 2015 roku założyłem grupę Dental Masters Group, której głównym celem jest wspieranie i rozwój nowych technologii a także promowanie nowoczesnej stomatologii w Polsce i za granicą. 


W 2018 roku otworzyłem jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie centrów szkoleniowych w Polsce, gdzie wraz ze swoim zespołem organizuję szkolenia praktyczne z większości dziedzin stomatologii. Co roku Centrum odwiedzane jest przez około 500-600 dentystów z Polski i z zagranicy. Na koncie centrum jest organizacja szkoleń otwartych dla wszystkich jak również szkoleń typu train the trainer gdzie szkoleni są wykładowcy. 


Od 2020 roku prowadzę program DMG TV na platformach streamingowych, gdzie zapraszam do rozmowy najważniejsze osoby ze świata stomatologii aby w ten sposób przybliżać najnowsze techniki pracy i skutecznie zmieniać stomatologię na lepszą. Do tej pory odbyło się ponad 120 programów  online. 


Jestem kierownikiem do spraw edukacji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego - Sekcja Endodoncji. 


Jestem autorem książki "Procedury Endodontyczne" wydanej przez wydawnictwo Quintessence Polska w 2022. Współautor książki „Stomatologia - wskazówki specjalisty" pod redakcją Prof. Jerzego Krupińskiego (2013). Miałem przyjemność odwiedzić z wykładami ponad 45 krajów z wykładami w ciągu ostatnich 17 lat. Przeprowadziłem ponad 1000 szkoleń i wykładów. W których uczestniczyło ponad 12000 lekarzy dentystów. 


Moją pasją jest ciągły rozwój i wychodzenie ze strefy komfortu. Jestem pierwszym lekarzem przeprowadzającym codzienne bezinstrumentacyjne leczenie endodontyczne. Prowadzę badania naukowe współpracując między innymi z Uniwersytetem Montpellier (Francja)


Prywatnie pasjonują mnie  motocykle, turystyka i fotografia. Witam Cię w moim świecie.